Sosyal Medya Hesaplarımız

UZMAN KARİYER EĞİTİM KURUMLARI VE SİMYA KOLEJİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ MUHTEŞEM BİR PROGRAMLA KUTLADI

UZMAN KARİYER EĞİTİM KURUMLARI VE SİMYA KOLEJİ 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ MUHTEŞEM BİR PROGRAMLA KUTLADI

Uzman Kariyer Eğitim  Kurumları ve Simya Koleji  24 Kasım Öğretmen Günü  yemeğinde Çelik Palas Otelde bir araya geldi. Yemekte misafirler arasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet SEZER; çeşitli okul, kurum müdürleri ve  öğretmenler yer aldı.

Pasta kesiminden önce sahneye davet edilen Bursa Simya Koleji Müdürü Reşat OK günün anlamına binaen yaptığı konuşmasında öğretmenlerin genç beyinleri bilgiyle ışıkla, şuurla ruhla yarınlara güzellikler ve doğruluklar aşılayarak yollarına devam etmeleri gerektiğini vurgulayarak  öğretmenin niteliklerinden ve öğretmenlik mesleğinin değerinden bahsetti. Kurumda çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren okul müdürü nice öğretmenler gününü daha birlikte geçirmeyi dileyerek konuşmasını bitirdi.

Gecede konuşma yapanlardan Uzman Kariyer Eğitim Kurumları Müdürü Selahattin ALTAN, Başöğretmen Atatürk’ü şükranla anarak tüm çalışanların öğretmenler gününü kutladıktan sonra Atatürk’ün izinde eğitim veren kurumlarımızın daha nice yıllarda bir ve beraber olması dilekleriyle konuşmasını bitirdi.

Uzman Kariyer Eğitim Kurumları kurucularından Burcu KARAKAVAK ister okul ister kurs sloganıyla çıktıkları bu yolda önce özel öğretim kursu olarak başladıklarını daha sonra burada edindikleri tecrübelerini yansıtmak için Simya Koleji’ni açtıklarını hem sosyal hem de akademik anlamda başarılı nesiller yetiştirmek adına çalışacaklarını dile getirdi. Tüm çalışanların öğretmenler gününü en içten dilekleriyle kutlayarak konuşmasını bitirdi.

Konuşmaların ardından pasta kesildi ve hediye çekilişi yapıldı. Gece eğlence ve öğretmenlerin hatıra fotoğrafları çekimleriyle sona erdi.

×