Sosyal Medya Hesaplarımız

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Anasayfa » Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

www.bursauzmankariyer.com isimli internet sitemizde verilen tüm servisler Odunluk Mah. Oba Sok. Palalar Is Merkezi 9/8 / Nilüfer / Bursa  adresinde kayıtlı Uzman Akademi Egitim Ltd Sti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.

Velisi olduğum öğrencinin, Uzman Akademi Eğitim Ltd. Şti. tarafından düzenlenen bursluluk sınavına katılmasına izin veriyorum. Sınav sonuçlarının sms, telefon, email yoluyla tarafıma bildirilmesine muvafakat ediyorum. Kişisel verileriniz, size daha iyi hizmet sunabilmek için toplanmaktadır. Bu bilgiler sadece kurumumuz tarafından saklanıp işlenebilmektedir. Veri temsilcimize ulaşarak sizinle ilgili veriler için erişim, değişiklik, imha talebinde bulunabilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca, kişisel bilgilerimin kaydedilmesine, saklanmasına, güncellenmesine, işlenmesine, mevzuatın izin verdiği durumlarda 3.kişilere açıklanabilmesine, devredilebilmesine, sınıflandırılabilmesine ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ‘nda sayılan şekillerde izlenebilmesine açık rıza verdiğimi beyan ederim.

×