Sosyal Medya Hesaplarımız

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dershane Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dershane seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar öğrencilerin kendi potansiyellerinin en üst noktasına ulaşmalarının en önemli adımıdır. İnsandaki bireysel farklılıklar öğrenme biçimlerini de etkiler. Bursa Uzman Kariyer Eğitim Kurumları bireysel farklılıklara önem veren ve eğitim modelini buna göre şekillendiren bir kurumdur.

Bursa TYT dershane seçerken Osmangazi, Nilüfer ve Yıldırım ilçelerindeki şubelerimizi değerlendirebilirsiniz. 25 yıllık tecrübemizle öğrencilerimize birçok özel avantajlar sağlayan kurumsal bir yapıya sahibiz.

Bursa’da Kişisel Rehberlik Destekli Dershane 

Bursa Uzman Kariyer Eğitim Kurumları birebir özel ders desteği olan kurumsal bir dershanedir. Sınıf ortamında temel ders anlatımlarının haricinde birebir özel derslerle soru çözümü ve konu anlatımı desteği alabilirsiniz. Meslek seçimleri, üniversite tercihi, kariyer planlama ve sınav psikolojisi kişiye özel rehberlik hizmetlerimiz ile doğru kararlar verebilirsiniz.

Kişisel rehberlik hizmeti sınav sürecinde stres dengesini sağlamak için önemlidir. Öğrencilerin her birinin TYT AYT VE LGS’ ye hazırlıktapsikolojisini önemsiyoruz. Sınavlardaki başarıyı engelleyebilecek durumların yolunuzdan kaldıralım.

  • Sınavda heyecanı kontrol etmek için çözüm yolları
  • Soru sayısı ve zamanı doğru şekilde ayarlamak
  • Sayısal ve sözel ders sorularının sıralamasını ayarlamak
  • Doğru anlama ve yorumlama becerisi kazanmak
  • Okuma güçlendirme çalışmaları ile daha hızlı okumak
  • Temel işlem becerileri çalışmaları ile sayısal derslerdeki başarıyı artırmak

Öğrencilerin hangi psikolojik ya da akademik konuda sorun yaşadığını anlamak bu sorunların çözümü için oldukça önemlidir. Her öğrenci farklı ve özel olduğu için başarısını etkileyen faktörler de değişecektir. Kendisine özgüveni olan öğrenciler yetiştirme amacımız ders verme sürecinin de ötesinde bir çaba olmaktadır.

Bursa dershane kurumları içerisinde 200 saatlik yaz kampı desteği ile öne çıkmaktayız. Kamp sürecinde öğretmenlerimiz titizlik içerisinde çalışmaları sürdürerek verimli bir süreç amaçlar. Yaz kampında nasıl bir sürecin sizi beklediğini görmek için başvurularınızı yaparken bilgilendirme talep edebilirsiniz.

Yaz kamplarımız önemli bir pekiştirme sürecidir. Öğrendiğiniz bilgilerin daha kalıcı olması adına mutlu kalacağınız bir dönem sizi bekliyor.

Genel başarı sıralamanızın artması için kapsamlı bir hizmet veriyoruz. İstediğiniz bölümü kazanmanız için uzman ekibimizle uygun koşullarda profesyonel yardım alabilirsiniz. Başarı kendiliğinden gelen bir durum olmasa da yönlendirmelerimizi uyguladığınızda istediğiniz sonuca ulaşmanız mümkündür. 25 yıldır öğretmenlerimizin aydınlattığı yolda yürüyen tüm öğrencilerimiz yaşam becerilerini geliştirerek hayata daha iyi hazırlanıyor.

Yeni sistemin gereksinimlerine uygun güncellemelerle bursa dershane fiyatları içerisinde bütçenize uygun seçimler sunuyoruz.

Her oturumda toplam soru sayısında olabilecek en iyi başarıyı kazanmanızı hedefliyoruz. Vermekte olduğumuz ders hizmetlerinin başarılı şekilde sonlanması için öğrencilerimizin motivasyonunu artırıyoruz. Sayısal, sözel ve eşit ağırlık dersleri, yabancı dil derslerinde düzenli bir çalışma yapan öğrencilerimiz maksimum verime ulaşmaktadır.

Bursa TYT AYT Dershane başvuru yapan öğrenciler devlet okulları ve özel okullarda eğitimlerine devam eden öğrencilerdir. Açık lise öğrencilerine özel program yapılmaktadır.

Kurumumuz hakkında detaylı bilgilendirme için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

×