Sosyal Medya Hesaplarımız

11. Sınıf Öğrencilerine Özel

Anasayfa » 11. Sınıf Öğrencilerine Özel
matematik

11. Sınıflar programına ek olarak TYT’ nin Matematik ve Geometri derslerini bitiriyoruz.

Uzman Kariyer Eğitim Kurumları 18 yıllık eğitim tecrübesiyle TYT ve AYT’ye ilk adımı 11.sınıfta atmaktadır. Eğitim kurumumuz tecrübeli ve dinamik öğretmen kadrosuyla, başarısı kanıtlanmış yayınlarla ve 12 kişilik sınıflarla 11.sınıf öğrencilerine özel bir yer ayırmıştır.


 •  Özel öğretim kurumu olarak güncel müfredatla gerek sınıflarda gerekse sınırsız birebir etütlerle 11.sınıftan itibaren TYT ve AYT’ye tutarlı bir hazırlık yapılmaktadır.
 • Programda öğrencilerimize hafta sonu 12 saat ve hafta içi 3 saat akademik eğitim verilmektedir.
 • Kurumumuza kayıt yaptıran 11.sınıf öğrencilerimizin önce birebir etütlerle eksikleri tamamlanmakta ve danışman öğretmen tarafından birebir takip edilmektedir.
 • 11.sınıf öğrencilerimize hem 11.sınıf kaynakları hem de TYT ders kaynakları hemen verilmektedir.
 • Danışman öğretmen tarafından öğrenci birebir markaja alınarak ÖTS uygulanmaktadır.
 • ÖTS sayesinde öğrencinin hangi ders ya da derslerden eksikleri varsa hemen tespit edilmekte eksiklerle ilgili kurum koordinatörü tarafından birebir etütler yazılmaktadır.
 • Tüm bu gelişmelerle ilgili olarak danışman öğretmen tarafından düzenli olarak veli bilgilendirilmektedir.

UZMAN KARİYER EĞİTİM KURUMLARI olarak eğitim öğretim yılı tamamlandığında 11.sınıf öğrencilerimiz hem 11.sınıf müfredatını görmüş hem de TYT temel derslerini almış olmaktadır. Bu sayede 11.sınıf öğrencilerimize TYT alt yapısı kazandırılmış olmaktadır.

UZMAN KARİYER EĞİTİM KURUMLARI olarak bizimle 11.sınıfı tamamlayan öğrencilerimize eğitim ve öğretim yılının tamamlanmasından hemen sonra TYT MATEMATİK, TYT GEOMETRİ VE TYT TÜRKÇE derslerinde oluşan tatil programı uygulanmaktadır. Tatil programında öğrencilerimiz Pazar günleri hariç kuruma devam etmekte ve sınırsız birebir etütler almaktadır. Yaz döneminde TYT temel dersleri bir kez daha bitirilmekte ve öğrencilerimizin seri ve düzenli test çözme alışkanlığı kazandırılmaktadır. Dolayısıyla 11.sınıf öğrencilerimiz TYT MATEMATİK, TYT GEOMETRİ VE TYT TÜRKÇE derslerini 12.sınıf eğitim ve öğretim yılı başına kadar iki kez bitirmiş olmaktadır. 11. Sınıf öğrencilerimiz 12.sınıfa geçtiklerinde yani eylül ayında yeni eğitim ve öğretim yılı başlamakta tüm dersler baştan tekrar edilmektedir. Bu durum bizimle yola çıkan 11.sınıf öğrencilerinin 12.sınıfta TYT’ den konu çalışmalarına gerek duymadan sadece soru çözerek hızla ilerlemelerini sağlamaktadır.

UZMANKARİYER EĞİTİM KURUMLARI olarak bizimle 11.sınıfın sonunda bizimle tanışan öğlencilerimiz de tatil döneminde TYT MATEMATİK, TYT GEOMETRİ VE TYT TÜRKÇE derslerinden oluşan tatil programına alınmaktadır. Burada öğrencilerimiz yapılan sınavla başarılarına göre gruplara ayrılmakta ve yaz boyunca hem derslerle hem de sınırsız birebir etütlerle çalışılmaktadır. Yaz döneminde konuları bitirilen öğrenciler diğer 11.sınıf öğrencilerimiz gibi eylül ayında tüm konular en baştan anlatılarak yeni eğitim ve öğretim yılına başlamaktadır.

UZMANKARİYER EĞİTİM KURUMLARI olarak TYT ve AYT de fark etmek fark ettirmek için, 11.sınıfta bir adım önde olmak için, başarısı kanıtlanmış sisteme katılmak için ve sayamadığımız birçok nedenden sizleri aramıza bekliyoruz.

Aşağıdaki Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım


  Sizi Ne Zaman Arayalım?
  09:00 - 12:3012:30 - 18:0018:00 - 21:00

  ×